טיפים לעיצוב המרפסת לקראת החורף

הן מבחינה אסתטית והן מבחינה פונקציונלית, המרפסת שלכם היא חלק חשוב מהבית שלכם.

בעת עיצוב המרפסת שלך לחורף, הקפד לזכור את הגורמים הבאים:

– עיצוב המרפסת יכול לשקף את סגנון הבית שלכם. לדוגמה, אם יש לך בית בסגנון אורבני, אולי תרצה לכלול כמה אלמנטים מהתקופה הוויקטוריאנית בעיצוב שלך.

– המרפסת שלך יכולה לשמש כחלל לאירוח של משפחה וחברים במהלך החגים. אתה עשוי להשתמש בו גם כחלל עבודה או משרד במהלך תקופה זו.

לפני שאתה חושב להכין את המרפסת שלך לחורף, שאל את עצמך אם אתה צריך לשים את הכסף שלך בזה. אם זה לא שווה לכם את ההשקעה, אז אל תטרחו להשקיע בזה.

כשמעצבים את המרפסת לחורף, יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון. הראשון הוא באיזה סוג מזג אוויר אתה נמצא כרגע. אם אתה חי באקלים שנוטה לחורפים קשים, אז שקלו להשקיע במשהו כמו גג או גג גדול עם בידוד בפנים.

הדבר השני הוא כמה תשומת לב תרצו להקדיש לעיצוב המרפסת שלכם לחורף. האם אתה רוצה לעשות את זה נעים ומזמין או שאתה רוצה לוודא שאף אחד לא יכול לראות בפנים?

לפרטים נוספים וייעוץ לגבי עיצוב המרפסת לחצו כאן.

אם אתה רוצה להיות מסוגל ליהנות מהמרפסת שלך במהלך החורף, אז אתה צריך לתכנן מראש ולעצב אותה לתנאים הקשים.

בכך שתוודאו שהמרפסת שלכם מעוצבת לחורף, תוכלו לוודא שתיהנו ממנה בכל עונות השנה. כמה טיפים כוללים:

-יישור רהיטים עם החלונות או הפתחים שלך כך שיוכלו להסיר חלק מהקור העז.

-לוודא שאין פריטים שחוסמים פתחים וחלונות

-הוספת מערכת חימום כמו אח או חימום רצפה קורן

– יש לוודא שהאזור מואר היטב ומאוורר היטב.

– הקפידו להכניס רהיטים או לאחסון.

– שמור את כל הצמחים בפנים.

החורף הוא עונה קשה לעבור מכיוון שיכול להיות קר וקשה ללכת מבלי להחליק על רצפה החלקה. כדי להפוך את החורף לנסבל יותר, יש בוודאי להשקיע במרפסת מתאימה לחורף.

יש כמה שיקולים גדולים בעת עיצוב המרפסת שלך לחורף.

תאורה חשובה מאוד, לכן דאגו שתהיה לכם תאורה טובה ושהיא לא קרובה מדי לדלת.

המדרגות צריכות להיות רחבות ולא תלולות מדי כדי שאנשים יוכלו להיכנס ולצאת בקלות מדלת הכניסה.

באופן אידיאלי, אתה צריך לשתול צמחים במרפסת שלך בשביל שיהיה ערך אסתטי.

החורף הוא זמן טוב לעשות סדר במרפסת. בדוק את תחזית מזג האוויר ונקוט צעדים לפני שהקור יגיע כדי שלא תתאמץ לנקות במהלך גשם חזק.

במהלך החורף, המרפסת שלך תהיה אחד האזורים החשובים ביותר בבית שלך. זהו גם אחד המקומות הפגיעים ביותר לתנאי מזג האוויר, קור, רטיבות ורוח. אם לא תנקוט בצעדים כדי להגן עליו כעת, אתה עלול להסתיים עם שטיחים פגומים או שריטות על עבודות העץ שלך.

מזג האוויר יכול להקשות על חייך. חשוב להתכונן לחורף. כאשר הטמפרטורה יורדת, תצטרך לבלות זמן רב יותר בתוך הבית. הדרך הטובה ביותר להכין את הבית לחורף היא להתחיל מהמרפסת.

מרפסת יכולה לספק לכם מרחב נוסף בו תוכלו לקבל קצת אוויר צח וליהנות מאור שמש במהלך ימי החורף. עיצוב מרפסת פשוט,הו מאוד קל ובמחיר סביר, אבל הפיכתה לאטרקטיבית ולספק לה אלמנטים עיצוביים זה כבר סיפור אחר לגמרי. אחד ממרכיבי העיצוב החשובים הרבים שיש לקחת בחשבון הוא גג המרפסת או הדק.

באקלים קר יותר, מרפסות עשויות להיות דרך מפתח להישאר מחובר לעולם החיצון. אם אתם חושבים לבנות מרפסת לבית שלכם בחורף הקרוב, הנה כמה טיפים שכדאי לכם לעקוב אחריהם.

בחרו עיצוב קל לניקוי ותחזוקה במהלך חודשי החורף. החלט אם אתה רוצה צבעים בהירים או כהים ומרקמים שונים שישקפו את העונה. שקול להשתמש בחומרי עץ או אבן למרפסת שלך.

טיפים וטריקים כיצד לשמור על המרפסת שלך בחורף.

כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת עיצוב המרפסת שלך לחורף הם:

– סוככים על החלונות או הדלתות יכולים לעזור לכם להרחיק את האוויר הקר שנכנס לביתכם

– שקול להשתמש פחות במוצרים מעץ במרפסת שלך במיוחד אם יש לך הרבה לחות מסביב

– שמור כמה רהיטים ליד הדלת כדי לתת לאנשים משהו לשבת עליו כשהם נכנסים

לסיכום

כולנו יודעים מה כרוכה בהכנת המרפסת לחורף, אבל לא כולנו יודעים איך לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

הכן את המרפסת שלך לחורף על ידי ביצוע חמשת הדברים האלה. הרחיקו את הרהיטים שלכם מהקיר, השאירו מרווח בין המעקה לקיר כדי לאפשר זרימה, וודאו שיש לכם מספיק אור, תלו וילונות סביב חלונות כדי להגן עליהם מפני טיוטה קרה, ולבסוף וודאו שיש לכם חומרים בהישג יד. לעזור להגן על הרהיטים שלך.

למידע נוסף לחצו כאן.

יצירת קשר מהירה