טיפים לעיצוב גינה בבית חדש

כחלק בלתי נפרד מהעיצוב הכללי של הבית, תצטרכו להשקיע גם בעיצוב הגינה שלכם. דמיינו לעצמכם בית יפהפה ומעוצב, אבל עם גינה מוזנחת ונטושה. מרגיש לא משהו. אם ככה, קבלו כמה עקרונות מנחים בכל מה שקשור לתחום עיצוב גינות, שיקום גינות ומה שבין לבין.

אם מדברים על עיצוב גינות, מדברים על 2 שלבים מקדימים וראשוניים. הראשון הוא: הגדרת תקציב לעיצוב הגינה. שנית, תכנון תשתיות של גינה פרטית. אם התשתיות בנויות נכון ובצורה מקצועית, אתם תוכלו לחסוך לעצמכם לא מעט כאבי ראש עתידיים. כשתשתיות אינן מתוכננות ומוקמות נכון, בעתיד עשויות להיווצר לא מעט בעיות, תקלות וכשלים. למשל, ייתכן שלפתע תהיה הצפת מים או נזילת מים, מה שיצרי ממכם אינסטלטור בעפולה או בכל עיר בה אתם גרים.

מה לאחר שמגדירים תקציב ומתכננים תשתיות של גינה פרטית

לאחר שאתם מגדירים תקציב, מתכננים ומקימים את התשתיות של הגינה שלכם, יהיה חשוב להשתמש בכל חלק ש הגינה למטרה עיצובית. למשל, בואו נדבר על התאורה של הגינה. בעוד שאפשר לטעות ולחשוב שתאורה, תפקידה סך הכול להאיר, התמונה היא אחרת. בפועל, התאורה לוקחת תפקיד עיצובי לכל דבר בעיצוב ונראות הגינה שלכם.

מעבר לתאורה, גם מערכת ההשקיה יכולה לקחת חלק בנראות של הגינה. רגע לפני שאתם קוראים לשירותי אינסטלטור בעפולה כדי להקים מערכת השקיה, דעו לכם שאפשר גם לעשות זאת לבד. ואגב, גם חברות גינון מקימות מערכות השקיה, לא רק שרברב בעפולה ובצפון. ואם כבר מדברים על זה, חשוב לציין שישנם שרברבים שלא מתעסקים בכלל עם הקמת מערכות השקיה.

צמחיה חיה או מלאכותי?

אם אתם מתכננים עיצוב גינה, אתם ודאי נתקלים במחירים של צמחיה מלאכותית ובמחירים של צמחיה חיה. אנחנו כאן כדי להגיד לכם שהפערים במחירים הם רק חלק קטן מההבדלים בין סוגי הצמחיות האלו. בפועל, צמחיה מלאכותית היא הרבה יותר פשוטה לתחזוקה. היא לא תצריך ממכם גינון, הדברות או השקיה. בשורה התחתונה, זה גם חיסכון בכסף.

אם אתם מחליטים להשתמש בצמחיה חיה, חשוב לדעת כיצד להשקות נכון. מספיק שפעם אחת תהיה לכם הצפת מים, תקראו לשירותי אינסטלטור בעפולה וזה יהיה מעט מאוחר מדי, הצמחייה כנראה תנבול. אם כך, כדאי יהיה להשקיע במערכות השקיה אוטומטיות וחשוב להתקין אותן בצורה מקצועית.

תתכננו מראש את פינת הישיבה שלכם

לא רק הצמחייה, התאורה ומערכות ההשקיה חשובות, אלא גם פינת הישיבה שלכם בערב. כל אינסטלטור בעפולה וכל איש מקצוע יגיד לכם: בנאדם צריך פינה לשבת בערב בכדי לנשום עמוק ולהירגע! ואם ככה, תתכננו זאת מראש. 

עבור פינת הישיבה שלכם בגינה, יהיה כדאי לבחור בריהוט גן מפנק ואיכותי, כזה שלא מתבלה במהירות מהשמש ומהגשמים. אם אפשר, תשקיע אפילו בקונכיית ישיבה מפנקת (ביצת-ערסל). תארגנו לכם פינה עם רמקולים בשביל מוסיקה, תהנו מהערב שלכם. ואם אתם צריכים סיוע בתכנון ועיצוב הגינה, ישנן חברות גינון שמתמחות בתחום גל עיצוב גינות מ-0, שיקום גינות מוזנחות וכל מה שבין לבין. עם קצת מאמץ והרבה אהבה בלב, גם הגינה שלכם תעמוד על הרגליים כמו שצריך.

יצירת קשר מהירה