כל מה שחשוב בבחירת ריהוט לגינה ולמרפסת

בחירת ריהוט לגינה ולמרפסת

הבחירה של ריהוט גן ומרפסת היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שתקבלו בעת עיצוב החלל החיצוני שלכם. בחירה ברהיטים הנכונים לא רק תשפר את המראה והתחושה של החלל החיצוני שלך, אלא היא גם תוסיף לפונקציונליות שלו.

ישנן שתי קטגוריות עיקריות של ריהוט גן ומרפסת: פריטים עמידים, פונקציונליים לשימוש בכל מזג אוויר (כגון שולחן אוכל) ופריטים דקורטיביים יותר שניתן להשתמש בהם בכל מזג אוויר אך אינם מיועדים לשימוש כבד (כגון ספסל).

בחירת ציוד לגינה או למרפסת שלכם היא החלטה גדולה. אתם רוצים לוודא שאתם קונים משהו שיתאים לצרכים שלכם ויראה טוב בחלל החיצוני שלכם.

הדבר הראשון שצריך לחשוב עליו הוא כמה זמן אתה הולך לבלות בחוץ? אם אתם לא מבלים הרבה בחוץ, אז עדיף לבחור רהיטים שאינם זקוקים ליותר מדי תחזוקה וקלים לאחסון. אם אתם מבלים זמן רב בגינה או במרפסת, אז כדאי להשקיע בריהוט יקר יותר שיחזיק מעמד זמן רב יותר ויראה טוב יותר.

חלק מרהיטי הגן והפטיו הפופולריים ביותר הם ספסלים, כיסאות ושולחנות. ישנם דברים רבים ושונים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת הרהיטים המתאימים לצרכים שלך.

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא כמה מקום פנוי יש לך בגינה או במרפסת שלך. ככל שיהיה לכם יותר מקום פנוי, כך יהיו לכם יותר אפשרויות לסידורי ישיבה וסוגי ריהוט שונים. אם אין לך הרבה מקום פנוי, אז אולי עדיף לבחור חלקים עם תחזוקה נמוכה כמו ספסלים או כיסאות שאינם תופסים הרבה מקום.

יש כל כך הרבה אפשרויות זמינות עבור ריהוט גן ומרפסת. זה מקשה על ההחלטה באיזה סוג של רהיטים כדאי להשקיע.

הדבר הראשון שאתה צריך לשקול הוא צורת הגינה או המרפסת שלך. אם הוא מלבני או מרובע, אז אתה יכול להשתמש במגוון של צורות וגדלים עבור הרהיטים שלך. אם הוא עגול, אז תצטרך לחשוב כמה אנשים בדרך כלל יושבים על המרפסת שלך בו זמנית והאם הם יושבים במעגל או בצורת פרסה.

אם יש לכם גינה גדולה, אז יש הרבה אפשרויות זמינות לכלי שולחן כמו ספסלים, כיסאות ושולחנות שיתאימו היטב לחלל הזה. מצד שני, אם הגינה שלך קטנה, אז אולי עדיף להשקיע בכמה פריטים דקורטיביים.

ישנם סגנונות רבים ושונים של ריהוט גן לבחירה, לכן חשוב לזכור מה אתם מחפשים. רוצים ספסל לגינה שעשוי מעץ או מתכת? אולי אתם מחפשים משהו כפרי וטבעי יותר, כמו ספסל עץ? איזו ערכת צבעים אתה רוצה שיהיה בחלל החיצוני שלך?

מערכת ישיבה למרפסת

מערכת הישיבה למרפסת היא דרך מצוינת ליצור שטח חיצוני נוסף במרפסת שלך. הוא מספק מקומות ישיבה לעד ארבעה אנשים וניתן להשתמש בו גם כשולחן. הכיסאות ניתנים לקיפול בקלות, כך שניתן לאחסן אותם כאשר אינם בשימוש.

מערכת ישיבה למרפסת היא מערכת ריהוט מודולרית שניתן להגדיר ליצירת מרחב נוח לאכילה או מנוחה. הוא מציע מגוון אפשרויות ישיבה, כגון ספסלים, כיסאות ושולחנות.

מערכת זו מושלמת עבור אלה המחפשים להוסיף מרחב מחיה חיצוני לביתם.

מערכת ישיבה במרפסת היא פתרון מצוין עבור אותם אנשים. ניתן להתקין אותו על מרפסות וטרסות ומספק נוף נהדר של הגן.

יצירת קשר מהירה